Płatności obsługuje PayU
Poleca nas 100% klientów na Allegro
Reklamacje i zwroty

Gwarancja

Wszystkie produkty dostępne w sklepie posiadają roczną gwarancję producenta.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

Reklamacje

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub uszkodzenia mechaniczne, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Przesłanie do nas produktu, który jest reklamowany z dołączeniem do niego pisemnego oświadczenia z opisaniem powodów reklamacji. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dowód zawarcia transakcji np. paragon bądź fakturę, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  2. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
  3. Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy, pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe sklep zwróci Kupującemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny produkt.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, zostanie przekazane Klientowi  uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odesłanie na nasz koszt reklamowanego produktu. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na konto.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@butterfly-mag.pl lub telefonicznie: 85 743 22 21. Udzielimy wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość,składając sprzedawcy oświadczenie o swojej decyzji odstąpienia od umowy.

W takim przypadku Kupujący odsyła towar na adres:

 

Butterfly-Bio-Magnetic-System

 

ul. Broniewskiego 4/210

 

15-748 Białystok

 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Sklep gwarantuje zwrot wartości produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania od Klienta oświadczenia odstąpienia od umowy.

Wypłata należności za zwrócony towar nastąpi po przyjęciu zwracanego towaru od Klienta na stan magazynowy sklepu.

Sklep zwróci koszt dostarczenia produktu, w wysokości najtańszego oferowanego przez Sklep sposobu dostawy.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres e-mail prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres e-mail informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl