Płatności obsługuje PayU
Poleca nas 100% klientów na Allegro
O nas

Butterfly-Mag - magnetoterapia na najwyższym poziomie

Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w roku 1996, podejmując produkcję poduszki korekcyjnej typ Butterfly - z wkładami magnetycznymi, opartej na działaniu stałego pola magnetycznego i "motylim" kształcie tworzącym wygodne zagłębienie dla szyi i "niszę" dla opadającej do tyłu głowy. Ten kształt, mechanika działania oraz lecznicza moc magnesów sprawiły, że poduszka odniosła sukces. Okazała się "przełomowo" skuteczna w walce z dyskopatiami kręgosłupa szyjnego i w profilaktyce tych schorzeń, zdobywając uznanie użytkowników i ekspertów oraz wiele nagród i wyróżnień na Targach branżowych i medyczno - rehabilitacyjnych m.in. w roku 2007 "Złote Logo Międzynarodowych Targów Rehabilitacja Polska".

Kierując się wysoką efektywnością terapii biomagnetycznej w łagodzeniu bólów kręgosłupa i stawów oraz regeneracji ogólnej organizmu, zdecydowaliśmy się rozwijać ten asortyment w naszej produkcji, z uwzględnieniem, we wszystkich wyrobach, istotnych w rehabilitacji funkcji: stabilizacyjnych, korekcyjnych i kompresyjnych- wspomagających procesy leczenia układu kostno-stawowego.

Nasze atuty

Produkowane wyroby posiadają status wyrobów medycznych klasy I, stosowne atesty i certyfikaty oraz potwierdzone medycznie działanie rehabilitacyjne umożliwiające wprowadzenie ich do obrotu medycznego.
Wytwarzanie w/w asortymentu oparliśmy na naturalnej, rękodzielniczej technologii bazując na wielowiekowych tradycjach w zakresie wykorzystania magnesów naturalnych /stałych/ do usuwania głębokiego bólu mięśni i stawów oraz do leczenia i profilaktyki wielu chorób, zwłaszcza tzw. cywilizacyjnych: astmy, alergii, osteoporozy, bólów kręgosłupa, nadciśnienia, stresu.
Rozbudowaliśmy ich funkcje o kompleksowe działanie rehabilitacyjne, potwierdzone w badaniach klinicznych. Proponujemy wyroby korekcyjne, kompresyjne i przeciwodleżynowe o działaniu magnetycznym - biostymulacyjnym, poprawiające krążenie i znoszące ból oraz o działaniu stabilizującym, zabezpieczającym zmienione chorobowo stawy kręgosłupa i kończyn. Jest to potrójny - przyśpieszony efekt rehabilitacyjny: stabilizacji, biostymulacji i akupresury magnetycznej.

Nasza sprawdzona już dewiza i sposób na ból, to akupresura magnetyczna - polegająca na penetracji punktowej chorych miejsc na ciele przez wypukłe magnesy przekazujące energię biologiczną naszemu ciału. Duża liczba małych magnesów ferroceramicznych naszytych ręcznie - o równomiernym rozkładzie gradientów, znakomicie spełnia te kryteria. Selektywny dobór materiałów pokryciowych; 100%-towa wełna, jedwabny "polar" - o przewiewności powietrza bliskiej 90% - zapewniają stały dopływ tlenu. Biologiczna zaś siła magnesów w kontakcie z ciałem wyzwala procesy bioregulacji energetycznej w organizmie - zbudowanym w 90 % z wody i biopierwiastków: tlenu, żelaza, cynku, azotu, itp. - ściśle wg tablicy Mendelejewa.
Energia ta wynika z mocy i masy użytych magnesów (wartości indukcji magnetycznej) i oscyluje, w wyrobach firmy od 900-1200 Gausów, w polaryzacji ujemnej N-negativ.
Ogólnie wiadomo, że w procesie leczenia i gojenia najważniejsze czynniki, to energia i tlen. Nasze wyroby wyzwalają te czynniki w 100%, w przeciwieństwie do opasek magnetycznych, wykonanych z neoprenu - materiału blokującego dopływ powietrza. Uciskowa, stabilizująca formuła opasek magnetycznych Butterfly zabezpiecza chore stawy przed dalszymi uszkodzeniami oraz łagodzi i eliminuje ból.
Zastosowanie powyższych reżimów techniczno - technologicznych stanowi duże utrudnienie w produkcji; jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Ma to jednak swoje, wyjątkowo skuteczne przełożenie na efekty lecznicze i przyśpieszenie procesu rehabilitacji.

W 25-letniej historii firmy nie zanotowano jakiegokolwiek incydentu medycznego. Nasze wyroby są bezpieczne, skuteczne i z identyfikującą nas godnie marką ''motyla" w tle.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@butterfly-mag.pl lub telefonicznie pod numerem 85 743 22 21.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu Butterfly Bio Magnetic System

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl