Materac magnetyczny FORTE

Materac magnetyczny FORTEnr katalogowy: 4409
 • KOMPLET MAGNETYCZNY "FORTE"

  (MATERAC + PODUSZKA BUTTERFLY)

   

   

   

  obrazek

  WYRÓB MEDYCZNY KLASY I

  nr kat. 4409
  WSKAZANIA DO STOSOWANIA BIOSTYMULACJI MAGNETYCZNEJ:

   

  • Przewlekłe bóle zwyrodnieniowo - reumatyczne kręgosłupa i stawów.
  • Zaburzenia snu, nerwowość, bezsenność, stres.
  • Infekcje grypowo - wirusowe, stany zapalne.
  • W schorzeniach neurologicznych - po udarach, wylewach itp.
  • W podwyższonym ciśnieniu krwi, arytmiach serca.
  • W menopauzie, zaburzeniach przemiany materii, otyłości i nadwadze (pomaga w uregulowaniu przemian metabolicznych i zrzuceniu zbędnych kilogramów).
  • Działanie przeciwmiażdżycowe - poprawa frakcji cholesterolowej.
  • Działanie antystresowe - uspokajające (w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego).
  • W napadach duszności - w astmie oskrzelowej, stanach zapalnych płuc i oskrzeli
  • Zapobiegawczo przeciw odparzeniom i odleżynom u osób hospitalizowanych i obłożnie chorych.

   

   

  WYMIARY MATERACA:

  DŁUGOŚĆ: 195 CM,

  SZEROKOŚĆ: 85 CM


   

  RELAKS, TERAPIA, PROFILAKTYKA W JEDNYM!
  PAMIĘTAJ, PROFILAKTYKA NIE BOLI!

   

  Materac magnetyczny FORTE

  Zasadniczą część materaca magnetycznego "FORTE" stanowi "rdzeń magnetyczny" składający się z 78 naturalnych magnesów ferroceramicznych o mocy 1200 GS, ustawionych jednobiegunowo, w polaryzacji ujemnej "N - negativ" niezwykle korzystnej dla organizmu, zbudowanego w 90 % z wody i biopierwiastków reagujących na energię magnesów!
  Całość uzupełniona wkładem z wysokogatunkowego lateksu i umieszczona w ekskluzywnym pokrowcu welurowym, zapinanym na błyskawiczny zamek velcro, z wyhaftowanym u wezgłowia firmowym logo, z motylkiem w tle!


  obrazek


  W układzie tym magnesy pełnią funkcję aplikatorów biostymulacji magnetycznej! Magnesy spełniają wiele funkcji regeneracyjnych; przede wszystkim dotleniają i alkalizują tkanki, tworząc wewnątrz ustroju korzystne środowisko zasadowe. Zdrowe komórki, aby funkcjonować prawidłowo wymagają zasadowości i wielocząsteczkowego tlenu (O2). Drobnoustroje chorobotwórcze; wirusy, bakterie i grzyby a więc i nowotwory to w większości beztlenowce! Rozwijają się i wzrastają poprzez fermentację glukozy, która wymaga kwasowości i niewielkiej ilości tlenu!
  Magnesy stanowić więc mogą skuteczną profilaktykę trudnych do pokonania chorób cywilizacyjnych! Poprzez procesy alkalizacji (utlenowania i uzasadowienia) tkanek, stwarzają warunki, w których komórki "nowotworowe" nie mogą się swobodnie rozwijać!

  Materac magnetyczny FORTE otrzymał drugą nagrodę na XIV Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej HOSPICJUM 2014

  obrazek


   

  Magnetoterapia stanowić więc może fundamentalne zabezpieczenie przed straszliwą plagą chorób cywilizacyjnych.
  Rozpoczynając odnowę biologiczną; zastosuj magnetoterapię od dziś!
  Bio-Magnetoterapia w podkładach magnetycznych do spania to "bioodbudowa" Twojego organizmu. Wspomaga naturalne oczyszczanie, poprawia metabolizm, a nade wszystko łagodzi niedomagania kostne kręgosłupa i stawów, dając uczucie lekkości porannej. Sprawdź!
  To w czasie głębokiego snu zachodzą najsilniejsze procesy regeneracyjne organizmu a środowisko biologicznej "interakcji" wzmocnionego pola magnetycznego potęguje te działania. Pamiętaj; sen powinien być królewski! Dobrze zorganizowane miejsce do spania, to wspaniała profilaktyka! Pamiętaj profilaktyka nie boli!
  W porównaniu do innych form fizykoterapii energia magnetyczna przenika przez wszystkie struktury ustroju!
  Nie bój się magnesów, od dawna uważane są za eliksir zdrowia, witalności i siły i z czasem coraz bardziej zyskują na znaczeniu!
  Bio-magnetoterapia od wieków uważana była za niezwykle skuteczną formę leczenia prewencyjnego, pozostawiając medycynie akademickiej profesjonalną diagnostykę, kosztowny sprzęt oraz ciężkie przypadki interwencji chirurgicznej i intensywnej terapii - których to przypadków powinno być zdecydowanie mniej wśród osób stosujących wytrwale magnetyczne profesjonalne podkłady do spania!
  Logo z motylkiem - to logo bezpiecznych magnesów; kojarzone nierozłącznie, od lat 20-tu z firmą Butterfly - Biomagnetic z Białegostoku! (Podlasie - to Zielone Płuca Polski!)
  Nie stosuj produktów bez badań i gwarancji, wykonanych pokątnie, z nieznanego źródła. Doceń fachowość i profesjonalizm oraz starania o najlepszą jakość, dla satysfakcji i Twego komfortu!
  Pamiętaj, magnesy mają dwa bieguny: leczniczy N (-) i ten powinien być zwrócony do ciała!
  Nasze kilkunastoletnie doświadczenie mówi, że wskazania do stosowania tej terapii magnetycznej i prewencji zarazem oscylują około 40 roku życia u osób zdrowych i znacznie wcześniej - u osób z małą odpornością, narażonych na nieustanne zmęczenie i stres, chorowitych i słabych, z uwarunkowaniami genetycznymi do chorób krążeniowych, o podłożu psychicznym, rozrostowych, z dolegliwościami kostno-stawowymi kręgosłupa i kończyn, itp.

  JAK DZIAŁAJĄ MAGNESY?

  Udowodniono, że niemal wszystkie pierwiastki występujące we wszechświecie obecne są w organizmie ludzkim: w tkankach, komórkach, płynach fizjologicznych. Zaś w centrum układu "Hemu" w cząsteczce hemoglobiny znajduje się atom żelaza (Fe). Magnes, który na żelazo reaguje fizycznie "popycha, odpycha, przyciąga" - dzięki tej biologicznej interakcji - inicjuje ożywienie komórkowe, oczyszcza i "odmładza" krew. Na zasadzie tzw. lewoskrętnego spinu - energia magnetyczna przenika przez wszystkie struktury ustroju "rezonuje w nas", porządkując przepływy informacji międzykomórkowych, znoszące dyskomfort - powodowany bólem urazem lub stresem.
  Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną (historycznie!) nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.
  Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie!

  Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I!
  Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym; bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych!

   

  ŻYCZLIWOŚĆ NATURY, RZETELNOŚĆ TECHNOLOGII
  NASZA PRODUKCJA DLA TWOJEGO ZDROWIA.
  ZAUFAJ MĄDROŚCI POKOLEŃ!

  UWAGA!

  Każdy materac zapakowany jest w etui zapinane na zamek.


  Do każdego materaca gartis dołączona jest wielofunkcyjna poduszka profilaktyczna "Butterfly" o wartości 120 zł.  WIELOFUNKCYJNOŚĆ ZASTOSOWAŃ:

  Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat materaca prosimy o kontakt. Katalog wyślemy mailem.


 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

3 450,00  PLN
3 105,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kpl.

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty