Stabilizator magnetyczny kręgosłupa EUROMAG z dopinką, rozmiar XL

Stabilizator magnetyczny kręgosłupa EUROMAG z dopinką, rozmiar XLnr katalogowy: 4400/1
 • STABILIZATOR KRĘGOSŁUPA

  "EUROMAG"
  Z DOPINKĄ

  Z WKŁADAMI MAGNETYCZNYMI

  Leczysz się naturalnie, śpiąc, pracując, wypoczywając...
  Bez bólu, stresu i bez L-4


  obrazek

  WYRÓB MEDYCZNY KLASY I

  nr kat. 4400/1

  rozmiar XL

   

  52 MAGNESY FERROCERAMICZNE NASZYTE RĘCZNIE O MOCY 900GS!

  TABELA ROZMIARÓW

  obrazek

   

  Dopinka korekcyjna mocowana jest do tylnej części pasa za pomocą rzepu spinającego. Prowadzona wzdłuż kręgosłupa, regulowana elastycznymi szelkami i zapięciem z przodu.

  WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

  Bóle kręgosłupa i pleców o charakterze:

  • przeciążeniowym - długotrwałe przyjmowanie pozycji stojącej,  siedzącej - przy komputerze, podczas prowadzenia pojazdu itp.,
  • artretyczno-reumatycznym- RZS kręgosłupa lub stawów biodrowych,
  • pourazowym - po upadkach, wypadkach, zabiegachchirurgicznych,
  • neurologicznym- rwa kulszowa!


  obrazek

  obrazek

  obrazek

  WSKAZANIA DO STOSOWANIA PASA Z DOPINKĄ:

  • ból międzyłopatkowy /odcinek piersiowy  kręgosłupa/,
  • ból szyno-barkowy -  korekcja  skolioz i pochyłych pleców.

   

  obrazek

   

  PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA MAGNESÓW NATURALNYCH (STAŁYCH):

  Rozrusznik serca, aparaty słuchowe i inne implanty elektroniczne. Ciąża i okres karmienia.

   


  Leczenie ostrej rwy kulszowej trwa 2-4 dni bez wspomagania farmakologicznego!

  (z zastosowaniem specjalnych, zalecanych ćwiczeń)

   

   

  Potrójny przyspieszony efekt rehabilitacji:

  1. Funkcja regeneracyjna - terapia biologiczna energią pochodzącą z magnesów.
  2. Funkcja ochronno-stabilizacyjna - asekuracja ortopedyczna kręgosłupa i okolic.
  3. Akupresura magnetyczna - permanentny masaż punktowy wypukłymi magnesami, wspomagający leczenie i rehabilitację kręgosłupa oraz odchudzanie.

   

   

  WYPRÓBUJ - GDY ZAWIODŁY JUŻ INNE TERAPIE   


   

   


  CHARAKTERYSTYKA WYROBU:

  obrazek

   

   

  Stabilizatory wykonane są z perforowanej, elastycznej taśmy ortopedycznej - pokrytej jedno lub dwustronnie tkaniną okładową z przyjaznego dla ciała polaru jedwabnego o charakterystycznej dla polaru wysokiej przepuszczalności powietrza ca 87%-zapewniającej swobodne oddychanie skóry. Wewnątrz znajdują się magnesy ferroceramiczne w ilości stosownej do rozmiaru.

  Dla podniesienia walorów rehabilitacyjnych pasy wyposażono w 6 elastycznych fiszbin sylikonowych - stabilizujących odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
  Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji.

  Stabilizatory, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe, wielokrotnego użytku zapinane na zamek velcro.

   

  KOLORYSTYKA


  Pas Euromag jest jasny z zewnątrz.

  Wykończenie i strona wewnętrzna dostępna jest w następujących kolorach:

  - czerwonym,

  - niebieskim,

  - srebrno-zielonym

  -wrzosowym

   

  UWAGA

  Stabilizator można zamówić w jednym z 4 dostępnych kolorów. Podczas składania zamówienia w miejscu "uwagi do zamówienia" proszę podać kolor, w przeciwnym razie będzie dobierany losowo.

   


  ĆWICZENIA KOREKCYJNE

  Przy dyskopatiach i bólach rdzeniowo-korzeniowych kręgosłupa, z uporczywym nerwobólem promieniującym do kończyny (rwa kulszowa, lumbago) - polecamy ćwiczenia korekcyjne; wg amerykańskiej szkoły doktora Mac Kenziego z zastosowaniem ochronno-stabilizujących pasów magnetycznych kręgosłupa Euromag lub Harmonium. Zestaw ćwiczeń dołączamy do każdego pasa.

  Prawidłowo założony stabilizator magnetyczny typ Butterfly, zapewnia w czasie ćwiczeń; ucisk ochronny kręgosłupa oraz niezwykle pomocny punktowy masaż regeneracyjny /akupresurę magnetyczną/ za pomocą wypukłych magnesów, skierowanych do ciała.
  Ćwiczenia wykonywane kilkakrotnie w ciągu dnia, w połączeniu z polepszającą krwioobieg akupresurą magnetyczną sprawią, że przemieszczone dyski szybciej powrócą na swoje anatomiczne miejsce, uwalniając uciśnięte korzenie nerwowe - główną przyczynę bólu!

  Tym naturalnym sposobem usuniesz skutecznie ból i jego przyczynę - w przeciwieństwie do tabletek i maści, które dają tylko chwilową ulgę, nie lecząc prawdziwej przyczyny bólu!
  Walcz z oznakami przedwczesnego starzenia i niedołęstwa. Ćwicz codziennie, ruszaj się! Utrzymuj sprawność fizyczną!


  Pamiętaj - stan i kondycja kręgosłupa bezlitośnie zdradza nasz wiek biologiczny.

   


  JAK DZIAŁAJĄ MAGNESY?

   

  Udowodniono, że niemal wszystkie pierwiastki występujące we wszechświecie obecne są w organizmie ludzkim: w tkankach, komórkach, płynach fizjologicznych. Zaś w centrum układu "Hemu" w cząsteczce hemoglobiny znajduje się atom żelaza (Fe). Magnes, który na żelazo reaguje fizycznie "popycha, odpycha, przyciąga" - dzięki tej biologicznej interakcji - inicjuje ożywienie komórkowe, oczyszcza i "odmładza" krew. Na zasadzie tzw. lewoskrętnego spinu - energia magnetyczna przenika przez wszystkie struktury ustroju "rezonuje w nas", porządkując przepływy informacji międzykomórkowych, znoszące dyskomfort - powodowany bólem urazem lub stresem.  obrazek


  Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną (historycznie!) nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.

  Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie!

  Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I!

  Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych!

   

  ZDROWY KRĘGOSŁUP TO SKARB
  W NASZYM CIELE I OKAZ MŁODOŚCI!
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

165,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty