Rękawica magnetyczna

Rękawica magnetycznanr katalogowy: 4401/4
 • RĘKAWICA MAGNETYCZNA

  ZDROWOTNY RELAKS DLA ZMĘCZONYCH, SPRACOWANYCH DŁONI!


  obrazek

   

  WYRÓB MEDYCZNY KLASY I

  nr kat. 4401/4

  rozmiar uniwersalny

  20 MAGNESÓW FERROCERAMICZNYCH O MOCY 900GS

  obrazek
  obrazek
  PRZEZNACZENIE I WSKAZANIA DO STOSOWANIA:
   
  • ból dłoni i drętwienie palców u rąk,
  • przesilenie przy komputerze (zespół kanału nadgarstka),
  • wyziębienie, słabe krążenie (zimna dłoń),
  • skaleczenia, stłuczenia, inne urazy dłoni,
  • sztywniejące zapalenie stawów, dłoni, palców, nadgarstka,
  • bóle artretyczno-reumatyczne dłoni i palców,
  • zniekształcenia reumatoidalne, (narośle kostne) palców,
  • gangliony nadgarstków,
  • infekcje grypowe, przeziębienia.

     Potrójny przyspieszony efekt rehabilitacyjny!

  Funkcja regeneracyjna - terapia biologiczna energią pochodzącą z magnesów; łagodząca ból, regenerująca mięśnie i stawy.

  Funkcja ochronno-stabilizacyjna - asekuracja ortopedyczna leczonego stawu.

  Akupresura magnetyczna - permanentny masaż punktowy za pomocą wypukłych magnesów, w czasie czynnego użytkowania.

   

   

  SELEKTYWNY DOBÓR UŻYTYCH W PRODUKCJI MATERIAŁÓW:

  • jedwabny, elastyczny polar o przepuszczalności powietrza 87% - 2,5 krotnie wyższej od wełny,
  • ażurowe taśmy elastyczne - gwarantujące ortopedyczny ucisk, przy pełnym dotlenieniu leczonego miejsca,
  • odpowiednie mocowanie magnesów ferrytowych za pomocą nitki i igły! (powszechnie stosowany do tego celu klej, niszczy strukturę magnesów, kruszy je i osłabia!).

     JAK DZIAŁAJĄ MAGNESY?

  Udowodniono, że niemal wszystkie pierwiastki występujące we wszechświecie obecne są w organizmie ludzkim: w tkankach, komórkach, płynach fizjologicznych. Zaś w centrum układu "Hemu" w cząsteczce hemoglobiny znajduje się atom żelaza (Fe). Magnes, który na żelazo reaguje fizycznie "popycha, odpycha, przyciąga" - dzięki tej biologicznej interakcji - inicjuje ożywienie komórkowe, oczyszcza i "odmładza" krew. Na zasadzie tzw. lewoskrętnego spinu - energia magnetyczna przenika przez wszystkie struktury ustroju "rezonuje w nas", porządkując przepływy informacji międzykomórkowych, znoszące dyskomfort - powodowany bólem urazem lub stresem.


  obrazek


  Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną (historycznie!) nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.
  Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie!

  Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I!
  Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym; bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych!


  Instrukcja stosowania:

  Stosować najlepiej w czasie snu, od kilku do kilkunastu godzin na dobę w zależności od stopnia dolegliwości i odczuć osobistych.  W pierwszym okresie stosowania ból dłoni może się nasilić. Nie należy przerywać leczenia! Jest to bowiem naturalny objaw porządkowania chorych tkanek, przywracający stopniowo biologiczny rytm procesów informacji wewnątrzkomórkowej.

   


  LECZNICZE PRODUKTY MAGNETYCZNE powinny znaleźć się w każdej domowej apteczce do natychmiastowego przeciwbólowego zastosowania: po urazach, obrzękach, stłuczeniach, także przy defektach skóry - skaleczeniach, oparzeniach, odmrożeniach, ukąszeniach owadów, uczuleniach itp. - jako opatrunek " c i t o " uśmierzający ból oraz wspomagający procesy restytucji i regeneracji uszkodzonych tkanek i komórek organizmu; z zastrzeżeniem, że w przypadkach ewidentnego uszkodzenia skóry (otwarte rany i ubytki tkanek miękkich) mogą być stosowane wyłącznie na opatrunek zabezpieczający!
  Przy bólach wewnętrznych lub w miejscach, w których niemożliwe jest założenie opaski magnetycznej, korzystać można ze specjalnie zaprojektowanych okładów, kompresów, poduszkek lub materacy magnetycznych.

   

  SZCZERZE POLECAMY NASZ DOSKONAŁY PRODUKT.
  GWARANTUJEMY WYSOKĄ JAKOŚĆ, SPRAWDZONĄ SKUTECZNOŚĆ I NIEZAWODNY KOMFORT UŻYTKOWANIA!

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

59,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty